Přihláška na velikonoční modlitební stráž KS Praha
3. až 10. dubna 2020 – sborový dům (Na Žertvách 23, Praha 8)

Z důvodu opatření vlády ČR se modlitební stráž nebude konat ve sborových prostorech, ale každý modlitebník se bude v rámci své hodiny modlit doma. Modlitební témata budou zaslána na email.

    Pokyny pro přihlášení:
  1. Najděte si v rozpisu volný termín, klikněte na odkaz "přihlásit se" v daném řádku a vyplňte a odešlete formulář, který se zobrazí.
  2. Pokud chcete, můžete svoji stráž označit jako otevřenou – stačí přímo za své jméno (nikoliv do poznámky!) napsat "otevřená MS", čímž dáváte ostatním najevo, že se k vám může kdokoliv i bez předchozí domluvy připojit.
  3. Chcete-li se z nějakého důvodů připojit k již obsazenému termínu, u kterého není uvedeno "otevřená MS", domluvte se prosím nejprve s konkrétním bratrem/sestrou, jehož/jejíž jméno je uvedeno v rozpisu, zda je spoluúčast možná či nikoliv; nemáte-li kontakt, můžete si jej vyžádat v pracovní dny v době 8:00 – 14:30 ve sborové kanceláři na telefonu 284 822 294.
  4. Přečtěte si podrobné informace (formát PDF) a zařiďte se podle nich. :-)
  5. Koordinátorem modlitební stráže je Luboš Ondráček – lubomir.ondracek(zavinac)kaes.cz nebo 724 435 300.

Rozpis termínů a přihlášených osob

3. 4. pátek | 4. 4. sobota | 5. 4. neděle | 6. 4. pondělí | 7. 4. úterý | 8. 4. středa | 9. 4. čtvrtek | 10. 4. pátek

termínjméno
3. 4. pátek 18:00 - 19:00Společné chvály
3. 4. pátek 19:00 - 20:00Společné chvály
3. 4. pátek 20:00 - 21:00Marcela Láníková
3. 4. pátek 21:00 - 22:00Katka Hu
3. 4. pátek 22:00 - 23:00Katka Hu
3. 4. pátek 23:00 - 24:00Vondrovi
termínjméno
4. 4. sobota 0:00 - 1:00Vondrovi
4. 4. sobota 1:00 - 2:00Vašek Kordula
4. 4. sobota 2:00 - 3:00Jan Snížek
4. 4. sobota 3:00 - 4:00Jan Snížek
4. 4. sobota 4:00 - 5:00Helena Koblihová
4. 4. sobota 5:00 - 6:00H+M. BÁLKOVI - otevřená
4. 4. sobota 6:00 - 7:00H+M. BÁLKOVI - otevřená
4. 4. sobota 7:00 - 8:00Vodička
4. 4. sobota 8:00 - 9:00Zuzka Mourková
4. 4. sobota 9:00 - 10:00Zuzka Mourková
4. 4. sobota 10:00 - 11:00Miloš Padevět
4. 4. sobota 11:00 - 12:00Klára Sotorníková
4. 4. sobota 12:00 - 13:00Zuzana Sotorníková
4. 4. sobota 13:00 - 14:00Lenka Pucová + Jan Mach
4. 4. sobota 14:00 - 15:00Petr Chvátal
4. 4. sobota 15:00 - 16:00Marta H
4. 4. sobota 16:00 - 17:00Jana Novakova
4. 4. sobota 17:00 - 18:00Jana Novakova
4. 4. sobota 18:00 - 19:00Jos. Hejnic
4. 4. sobota 19:00 - 20:00Jos. Hejnic
4. 4. sobota 20:00 - 21:00Katka Coufalová
4. 4. sobota 21:00 - 22:00Aleš Hanzlíček
4. 4. sobota 22:00 - 23:00Petr Homolka
4. 4. sobota 23:00 - 24:00Petr Homolka
termínjméno
5. 4. neděle 0:00 - 1:00Vlasta Sotorníková
5. 4. neděle 1:00 - 2:00Zdeněk Rašovský
5. 4. neděle 2:00 - 3:00Matěj Koblih
5. 4. neděle 3:00 - 4:00Dita Frantikova
5. 4. neděle 4:00 - 5:00Helena Koblihová
5. 4. neděle 5:00 - 6:00Aleš Hanzlíček
5. 4. neděle 6:00 - 7:00Lucie Bendová
5. 4. neděle 7:00 - 8:00Vodička
5. 4. neděle 8:00 - 9:00Marta Hrab
5. 4. neděle 9:00 - 10:00Bezpalcovi
5. 4. neděle 10:00 - 11:00Radka Petrasová
5. 4. neděle 11:00 - 12:00Johana Ondráčková
5. 4. neděle 12:00 - 13:00Kateřina Kvízová
5. 4. neděle 13:00 - 14:00Oldřiška Šípová
5. 4. neděle 14:00 - 15:00Lumír Ptáček
5. 4. neděle 15:00 - 16:00Martin Benc
5. 4. neděle 16:00 - 17:00Martin Benc
5. 4. neděle 17:00 - 18:00Paskovi
5. 4. neděle 18:00 - 19:00Bohdana Frantíková & Daniel Bouda
5. 4. neděle 19:00 - 20:00Marie Chaloupková otevřená MS
5. 4. neděle 20:00 - 21:00Ondra Krisica
5. 4. neděle 21:00 - 22:00Renáta Stodůlková
5. 4. neděle 22:00 - 23:00Petr Zůna
5. 4. neděle 23:00 - 24:00Petr Zůna
termínjméno
6. 4. pondělí 0:00 - 1:00Helena da Costa otevřená MS
6. 4. pondělí 1:00 - 2:00Helena da Costa otevřená MS
6. 4. pondělí 2:00 - 3:00Helena da Costa otevřená MS
6. 4. pondělí 3:00 - 4:00David Suttý
6. 4. pondělí 4:00 - 5:00Helena Koblihová
6. 4. pondělí 5:00 - 6:00Věrka Ondrackova
6. 4. pondělí 6:00 - 7:00Aleš Hanzlíček
6. 4. pondělí 7:00 - 8:00Milena Černá
6. 4. pondělí 8:00 - 9:00Andrea Pešlová
6. 4. pondělí 9:00 - 10:00Josefa Potfajová
6. 4. pondělí 10:00 - 11:00Josefa Potfajová
6. 4. pondělí 11:00 - 12:00Lubomír Ondráček
6. 4. pondělí 12:00 - 13:00Prchalová V.
6. 4. pondělí 13:00 - 14:00Oldřiška Šípová
6. 4. pondělí 14:00 - 15:00Oldřiška Šípová
6. 4. pondělí 15:00 - 16:00Magdalena Louthanová
6. 4. pondělí 16:00 - 17:00Jana Říhová
6. 4. pondělí 17:00 - 18:00Jan Krišica
6. 4. pondělí 18:00 - 19:00Starší sboru
6. 4. pondělí 19:00 - 20:00Starší sboru
6. 4. pondělí 20:00 - 21:00Petr Mourek
6. 4. pondělí 21:00 - 22:00Petr Mourek
6. 4. pondělí 22:00 - 23:00Zuzka Mourková
6. 4. pondělí 23:00 - 24:00Zuzka Mourková
termínjméno
7. 4. úterý 0:00 - 1:00Dana Váchová
7. 4. úterý 1:00 - 2:00Olga Hrdinová
7. 4. úterý 2:00 - 3:00Magda Louthanová
7. 4. úterý 3:00 - 4:00Josefa Potfajová
7. 4. úterý 4:00 - 5:00Helena Koblihová
7. 4. úterý 5:00 - 6:00P.R.Šustrovi
7. 4. úterý 6:00 - 7:00Lukáš Ondráček
7. 4. úterý 7:00 - 8:00Vodička
7. 4. úterý 8:00 - 9:00Aleš Hanzlíček
7. 4. úterý 9:00 - 10:00Jiřina Homolková
7. 4. úterý 10:00 - 11:00Renata Padevětová
7. 4. úterý 11:00 - 12:00Stanislav Roubal
7. 4. úterý 12:00 - 13:00Marie Roubalová
7. 4. úterý 13:00 - 14:00Michal Klesnil
7. 4. úterý 14:00 - 15:00Johana Ondráčková
7. 4. úterý 15:00 - 16:00Rút Vávrová
7. 4. úterý 16:00 - 17:00Tom Dittrich
7. 4. úterý 17:00 - 18:00Kristýna Ř
7. 4. úterý 18:00 - 19:00Jakub Homolka
7. 4. úterý 19:00 - 20:00Jakub Homolka
7. 4. úterý 20:00 - 21:00Šárka Chvátalová
7. 4. úterý 21:00 - 22:00Jana Semilska
7. 4. úterý 22:00 - 23:00Vlasta Sotorníková
7. 4. úterý 23:00 - 24:00Jirka Bukovský
termínjméno
8. 4. středa 0:00 - 1:00Jirka Bukovský
8. 4. středa 1:00 - 2:00Antonie Hrdinová
8. 4. středa 2:00 - 3:00Zuzka Mourková
8. 4. středa 3:00 - 4:00Josefa Potfajová
8. 4. středa 4:00 - 5:00Helena Koblihová
8. 4. středa 5:00 - 6:00Jiří Bešta
8. 4. středa 6:00 - 7:00Louthan
8. 4. středa 7:00 - 8:00vodička
8. 4. středa 8:00 - 9:00Aleš Hanzlíček
8. 4. středa 9:00 - 10:00Jana Frantíková
8. 4. středa 10:00 - 11:00Jana Frantíková
8. 4. středa 11:00 - 12:00Tomáš Coufal
8. 4. středa 12:00 - 13:00Tomáš Coufal
8. 4. středa 13:00 - 14:00Michal Petras
8. 4. středa 14:00 - 15:00Roušalovi
8. 4. středa 15:00 - 16:00Zuzka V.
8. 4. středa 16:00 - 17:00Zuzka V.
8. 4. středa 17:00 - 18:00Jirka Havel
8. 4. středa 18:00 - 19:00Region Hostivař otevřená
8. 4. středa 19:00 - 20:00Region Hostivař otevřená
8. 4. středa 20:00 - 21:00Petr Nový+Lenka Semorádová
8. 4. středa 21:00 - 22:00Michal Ženíšek
8. 4. středa 22:00 - 23:00Zdeňka Kurzová
8. 4. středa 23:00 - 24:00Tomáš Božovský
termínjméno
9. 4. čtvrtek 0:00 - 1:00Alena Svárovská
9. 4. čtvrtek 1:00 - 2:00Olga Hrdinová
9. 4. čtvrtek 2:00 - 3:00Věrka Ondráčková
9. 4. čtvrtek 3:00 - 4:00Renata Padevětová
9. 4. čtvrtek 4:00 - 5:00Helena Koblihová
9. 4. čtvrtek 5:00 - 6:00Dita Frantikova
9. 4. čtvrtek 6:00 - 7:00otevř modl skup
9. 4. čtvrtek 7:00 - 8:00otevř modl skup
9. 4. čtvrtek 8:00 - 9:00Martina Sýkorová
9. 4. čtvrtek 9:00 - 10:00Tomáš Frantík
9. 4. čtvrtek 10:00 - 11:00Hanka Brousilová
9. 4. čtvrtek 11:00 - 12:00Johana Ondráčková
9. 4. čtvrtek 12:00 - 13:00Alena Svárovská
9. 4. čtvrtek 13:00 - 14:00Alena Svárovská
9. 4. čtvrtek 14:00 - 15:00Petra Macáková
9. 4. čtvrtek 15:00 - 16:00Petra Macáková
9. 4. čtvrtek 16:00 - 17:00Petr Vavra
9. 4. čtvrtek 17:00 - 18:00Petr Vavra
9. 4. čtvrtek 18:00 - 19:00Marcela Láníková
9. 4. čtvrtek 19:00 - 20:00Michaela Maratová
9. 4. čtvrtek 20:00 - 21:00Aneta Ženíšková
9. 4. čtvrtek 21:00 - 22:00Skupinka Kunzmannovi jr.
9. 4. čtvrtek 22:00 - 23:00Kristýna Leitermannová
9. 4. čtvrtek 23:00 - 24:00Paskovi
termínjméno
10. 4. pátek 0:00 - 1:00Petr Homolka
10. 4. pátek 1:00 - 2:00Petr Homolka
10. 4. pátek 2:00 - 3:00Petr Homolka
10. 4. pátek 3:00 - 4:00Katka Hu
10. 4. pátek 4:00 - 5:00Katka Hu
10. 4. pátek 5:00 - 6:00Olga Hrdinová
10. 4. pátek 6:00 - 7:00Olga Hrdinová
10. 4. pátek 7:00 - 8:00Kunzmann O sr
10. 4. pátek 8:00 - 9:00Daniel Gawlik
10. 4. pátek 9:00 - 10:00Petr Hrdina
10. 4. pátek 10:00 - 11:00Marta Hrab
10. 4. pátek 11:00 - 12:00Eva Kobylková
10. 4. pátek 12:00 - 13:00Johana Ondráčková
10. 4. pátek 13:00 - 14:00Dana Váchová
10. 4. pátek 14:00 - 15:00Richard Sotorník
10. 4. pátek 15:00 - 16:00Helena Koblihová
10. 4. pátek 16:00 - 17:00Zdenka Brázdilová
10. 4. pátek 17:00 - 18:00Zdenka Brázdilová

[zpět]