Přihláška na velikonoční modlitební stráž KS Praha
23. až 30. března 2018 – sborový dům (Na Žertvách 23, Praha 8)

    Pokyny pro přihlášení:
  1. Najděte si v rozpisu volný termín, klikněte na odkaz "přihlásit se" v daném řádku a vyplňte a odešlete formulář, který se zobrazí.
  2. Pokud chcete, můžete svoji stráž označit jako otevřenou – stačí přímo za své jméno (nikoliv do poznámky!) napsat "otevřená MS", čímž dáváte ostatním najevo, že se k vám může kdokoliv i bez předchozí domluvy připojit.
  3. Chcete-li se z nějakého důvodů připojit k již obsazenému termínu, u kterého není uvedeno "otevřená MS", domluvte se prosím nejprve s konkrétním bratrem/sestrou, jehož/jejíž jméno je uvedeno v rozpisu, zda je spoluúčast možná či nikoliv; nemáte-li kontakt, můžete si jej vyžádat v pracovní dny v době 8:00 – 14:30 ve sborové kanceláři na telefonu 284 822 294.
  4. Přečtěte si podrobné informace (formát PDF) a zařiďte se podle nich. :-)
  5. Koordinátorem modlitební stráže je Luboš Ondráček – lubomir.ondracek(zavinac)kaes.cz nebo 724 435 300.

Rozpis termínů a přihlášených osob

23. 3. pátek | 24. 3. sobota | 25. 3. neděle | 26. 3. pondělí | 27. 3. úterý | 28. 3. středa | 29. 3. čtvrtek | 30. 3. pátek

termínjméno
23. 3. pátek 18:00 - 19:00Společné chvály
23. 3. pátek 19:00 - 20:00Společné chvály
23. 3. pátek 20:00 - 21:00Láníková Marcela
23. 3. pátek 21:00 - 22:00Petr Vavra
23. 3. pátek 22:00 - 23:00Paskovi
23. 3. pátek 23:00 - 24:00Paskovi
termínjméno
24. 3. sobota 0:00 - 1:00Vašek Kordula
24. 3. sobota 1:00 - 2:00Hejnicovi
24. 3. sobota 2:00 - 3:00Hejnicovi
24. 3. sobota 3:00 - 4:00Hejnicovi
24. 3. sobota 4:00 - 5:00P&T Hejnicovi
24. 3. sobota 5:00 - 6:00P&T Hejnicovi
24. 3. sobota 6:00 - 7:00P&T Hejnicovi
24. 3. sobota 7:00 - 8:00Vodička
24. 3. sobota 8:00 - 9:00Petr Hrdina
24. 3. sobota 9:00 - 10:00Renata Kunzmannova ml.
24. 3. sobota 10:00 - 11:00Františel Jiroušek
24. 3. sobota 11:00 - 12:00Věra Prchalová
24. 3. sobota 12:00 - 13:00Věra Prchalová
24. 3. sobota 13:00 - 14:00Ruth Kubíčková
24. 3. sobota 14:00 - 15:00Radka Petrasová
24. 3. sobota 15:00 - 16:00Petr Nový
24. 3. sobota 16:00 - 17:00Richard Sotornik
24. 3. sobota 17:00 - 18:00Lenka Pucová
24. 3. sobota 18:00 - 19:00Evka a Anika
24. 3. sobota 19:00 - 20:00Tomáš Frantík
24. 3. sobota 20:00 - 21:00Petr Vavra
24. 3. sobota 21:00 - 22:00Petr Vavra
24. 3. sobota 22:00 - 23:00Verunka Hájková
24. 3. sobota 23:00 - 24:00Verunka Hájková
termínjméno
25. 3. neděle 0:00 - 1:00Martin Benc
25. 3. neděle 1:00 - 2:00Martin Benc
25. 3. neděle 3:00 - 4:00Jan Snížek
25. 3. neděle 4:00 - 5:00Jan Snížek
25. 3. neděle 5:00 - 6:00David Drahota
25. 3. neděle 6:00 - 7:00David Drahota
25. 3. neděle 7:00 - 8:00Petra Bohatá
25. 3. neděle 8:00 - 9:00Petra Bohatá
25. 3. neděle 9:00 - 10:00Jiří Trojánek
25. 3. neděle 10:00 - 11:00Jiří Trojánek
25. 3. neděle 11:00 - 12:00Otakar Kunzmann st.
25. 3. neděle 12:00 - 13:00Anna Kunzmannová
25. 3. neděle 13:00 - 14:00Jaroslav Šerfel
25. 3. neděle 14:00 - 15:00Snížkovi
25. 3. neděle 15:00 - 16:00region Východ
25. 3. neděle 16:00 - 17:00Pavel Louthan
25. 3. neděle 17:00 - 18:00Láníková Marcela
25. 3. neděle 18:00 - 19:00Petr Homolka
25. 3. neděle 19:00 - 20:00Petr Homolka
25. 3. neděle 20:00 - 21:00Zuzana Sotorníková
25. 3. neděle 21:00 - 22:00Šárka Kunzová
25. 3. neděle 22:00 - 23:00Petr Leitermann
25. 3. neděle 23:00 - 24:00Petr Leitermann
termínjméno
26. 3. pondělí 0:00 - 1:00Verunka Hájková
26. 3. pondělí 1:00 - 2:00Verunka Hájková
26. 3. pondělí 2:00 - 3:00Jan Snížek
26. 3. pondělí 3:00 - 4:00Jan Snížek
26. 3. pondělí 4:00 - 5:00Marcela Blahova
26. 3. pondělí 5:00 - 6:00Jan Benda
26. 3. pondělí 6:00 - 7:00Věra Ondráčková
26. 3. pondělí 7:00 - 8:00Vodička
26. 3. pondělí 8:00 - 9:00Ženíškovi
26. 3. pondělí 9:00 - 10:00Jirka Bukovský +
26. 3. pondělí 10:00 - 11:00Jiřina Homolková
26. 3. pondělí 11:00 - 12:00Hana Pospíšilová
26. 3. pondělí 12:00 - 13:00Jana Říhová
26. 3. pondělí 13:00 - 14:00Jana Říhová
26. 3. pondělí 14:00 - 15:00Alena Melicharová
26. 3. pondělí 15:00 - 16:00Johana Ondráčková
26. 3. pondělí 16:00 - 17:00Tomáš Božovský
26. 3. pondělí 17:00 - 18:00Starší a diakoni KS Praha
26. 3. pondělí 18:00 - 19:00Starší a diakoni KS Praha
26. 3. pondělí 19:00 - 20:00Šimon Ondráček
26. 3. pondělí 20:00 - 21:00Kuzová Zdeňka
26. 3. pondělí 21:00 - 22:00Kurzová Zdeňka
26. 3. pondělí 22:00 - 23:00Jakub Homolka
26. 3. pondělí 23:00 - 24:00Verunka Hájková
termínjméno
27. 3. úterý 0:00 - 1:00Verunka Hájková
27. 3. úterý 1:00 - 2:00Magda Louthanová
27. 3. úterý 2:00 - 3:00Magda Louthanová
27. 3. úterý 3:00 - 4:00Magda Louthanová
27. 3. úterý 4:00 - 5:00Vit Zaruba
27. 3. úterý 5:00 - 6:00Jana Nováková
27. 3. úterý 6:00 - 7:00Olga Hrdinová
27. 3. úterý 7:00 - 8:00Vodička
27. 3. úterý 8:00 - 9:00Tomáš Coufal
27. 3. úterý 9:00 - 10:00Tomas Coufal
27. 3. úterý 10:00 - 11:00Jana Frantíková
27. 3. úterý 11:00 - 12:00Jana Frantíková
27. 3. úterý 12:00 - 13:00Magda Louthanová
27. 3. úterý 13:00 - 14:00skupinka seniorů
27. 3. úterý 14:00 - 15:00Roubalovi
27. 3. úterý 15:00 - 16:00Lucka Bohatá
27. 3. úterý 16:00 - 17:00Lucka Bohatá
27. 3. úterý 17:00 - 18:00Jirka Havel
27. 3. úterý 18:00 - 19:00Krišicovi
27. 3. úterý 19:00 - 20:00Petr Vavra
27. 3. úterý 20:00 - 21:00Hejnicovi
27. 3. úterý 21:00 - 22:00Hejnicovi
27. 3. úterý 22:00 - 23:00skupina vnitřního uzdravení
27. 3. úterý 23:00 - 24:00Petr Kácha
termínjméno
28. 3. středa 0:00 - 1:00Jiri Bukovsky
28. 3. středa 1:00 - 2:00Jiri Bukovsky
28. 3. středa 2:00 - 3:00David Drahota
28. 3. středa 3:00 - 4:00David Drahota
28. 3. středa 4:00 - 5:00Jan Benda
28. 3. středa 5:00 - 6:00Jiří Bešta
28. 3. středa 6:00 - 7:00Starší a diakoni KS Praha
28. 3. středa 7:00 - 8:00Tomáš Dittrich
28. 3. středa 8:00 - 9:00Stanislav Pospíšil
28. 3. středa 9:00 - 10:00Alena Svárovská
28. 3. středa 10:00 - 11:00Alena Svárovská
28. 3. středa 11:00 - 12:00Mašlejova Libuše
28. 3. středa 12:00 - 13:00Ota Kunzmann jr.
28. 3. středa 13:00 - 14:00Brázdilová
28. 3. středa 14:00 - 15:00Daniela Homolková
28. 3. středa 15:00 - 16:00Eliška Kočí
28. 3. středa 16:00 - 17:00Šimon Ondráček
28. 3. středa 17:00 - 18:00Lumír Ptáček
28. 3. středa 18:00 - 19:00region Východ - vedoucí
28. 3. středa 19:00 - 20:00Tomáš Dostálek skupinka
28. 3. středa 20:00 - 21:00Věra Ondráčková
28. 3. středa 21:00 - 22:00Věra Ondráčková
28. 3. středa 22:00 - 23:00Nanda
28. 3. středa 23:00 - 24:00Nanda
termínjméno
29. 3. čtvrtek 0:00 - 1:00Vašek Kordula
29. 3. čtvrtek 1:00 - 2:00Lenka Šejbová
29. 3. čtvrtek 2:00 - 3:00Lenka Šejbová
29. 3. čtvrtek 3:00 - 4:00Katka Hu
29. 3. čtvrtek 4:00 - 5:00Katka Hu
29. 3. čtvrtek 5:00 - 6:00Jana Nováková
29. 3. čtvrtek 6:00 - 7:00Brázdilová
29. 3. čtvrtek 7:00 - 8:00Brázdilová
29. 3. čtvrtek 8:00 - 9:00Tomáš Coufal
29. 3. čtvrtek 9:00 - 10:00Johana Ondráčková
29. 3. čtvrtek 10:00 - 11:00Johana Ondráčková
29. 3. čtvrtek 11:00 - 12:00Jaroslav Šerfel
29. 3. čtvrtek 12:00 - 13:00Jaroslav Šerfel
29. 3. čtvrtek 13:00 - 14:00Jaroslav Šerfel
29. 3. čtvrtek 14:00 - 15:00Renata Padevětová
29. 3. čtvrtek 15:00 - 16:00Petra M. + Johanka Z.
29. 3. čtvrtek 16:00 - 17:00Petra M. + Johanka Z.
29. 3. čtvrtek 17:00 - 18:00region Hostivař
29. 3. čtvrtek 18:00 - 19:00Zuzka Mourková
29. 3. čtvrtek 19:00 - 20:00Zuzka Mourková
29. 3. čtvrtek 20:00 - 21:00F.+ E. Hrabcovi
29. 3. čtvrtek 21:00 - 22:00Petr Mourek
29. 3. čtvrtek 22:00 - 23:00Mirek Jarolím
29. 3. čtvrtek 23:00 - 24:00Mirek Jarolím
termínjméno
30. 3. pátek 0:00 - 1:00Petr Zůna
30. 3. pátek 1:00 - 2:00Petr Zůna
30. 3. pátek 2:00 - 3:00Matěj Homolka
30. 3. pátek 3:00 - 4:00Vondrovi
30. 3. pátek 4:00 - 5:00Vondrovi
30. 3. pátek 5:00 - 6:00Michal Petras
30. 3. pátek 6:00 - 7:00Jan Pařenica
30. 3. pátek 7:00 - 8:00Vodička
30. 3. pátek 8:00 - 9:00Sandra Jarolímová
30. 3. pátek 9:00 - 10:00Sandra Jarolímová
30. 3. pátek 10:00 - 11:00Oldřiška Šípová
30. 3. pátek 11:00 - 12:00Oldřiška Šípová
30. 3. pátek 12:00 - 13:00Věra Prchalová
30. 3. pátek 13:00 - 14:00Věra Prchalová
30. 3. pátek 14:00 - 15:00Leitermannová
30. 3. pátek 15:00 - 16:00Kunzmann O st.
30. 3. pátek 16:00 - 17:00Brázdilová
30. 3. pátek 17:00 - 18:00Brázdilová