Příprava na manželství

Příprava na manželství – kurz, tak jak probíhá v KS Praha vznikl, původně v Anglii. V české republice funguje již osmým rokem. Rozšířil se do světa, aktuálně probíhá již ve 120 zemích. Více se můžete dozvědět na této stránce: http://manzelskevecery.cz/content/view/priprava Příprava na manželství přináší možnost projít si základní otázky společného života ještě před svatbou. Večerem provází zkušení lektoři a probíhá v příjemné atmosféře, možná se budete cítit jako na rande. Kurz proběhne během pěti večerů. Můžete se těšit na skvělou večeři u stolků pro dva. Následuje zajímavá přednáška. Nedílnou součástí jsou cvičení a společná diskuse ve dvojicích… Respektujeme soukromí účastníků – není nutné mluvit o vzájemném vztahu mimo stolku pro dva. K diskusi patří i šálek dobré kávy a zákusek. Přijměte pozvání na 5 příjemných večerů, které mohou být velmi důležité pro Váš vztah.


Proč jít na kurz?

 

  • Průměrný pár stráví přes 200 hodin přípravou své svatby, ale téměř žádný čas přípravou na život v manželství. Když chcete být v čemkoli dobří, musíte na tom pracovat a studovat to – a vztahy nejsou výjimkou.
  • Když do svého vztahu začnete systematicky investovat už od začátku, bohatě se vám to v dalších letech vrátí.
  • Kurz je pro každého bez ohledu na to, jestli spolu vážně chodíte, na manželství se chystáte nebo spolu začínáte žít v trvalém partnerství (pokud už jste delší dobu spolu, je pro Vás určen kurz Manželské večery).
  • Kurz vychází z křesťanského pojetí lásky, ale je určen každému páru bez rozdílu životní filozofie.

 


Aktuality:

Další běh kurzu začíná od čtvrtka 4. 10.  2018 na Palmovce, vždy v 18:30 – cca 21:30 Těší se na vás Dagmar a Jakub Guttnerovi!

Kontakt (pro případné přihlášení): jakub.guttner@gmail.com, 733 627 409 (Dagmar).Priprava na manzelstvi 2018 unor A3_01

Pozvánka v PDF.