Kurzy Alfa

Desetitýdenní kurz Alfa tvoří série promluv na klíčová témata, související s křesťanskou vírou. Kurzy probíhají nejen v naší církvi, ale i v mnoha dalších křesťanských církvích po celém světě (www.kurzyalfa.cz).

Alfa nabízí příležitost prozkoumat smysl života. Pokud hledáte odpovědi na životní otázky, je pro Vás Alfa to pravé místo. V příjemném civilním prostředí můžete prozkoumat křesťanskou víru. Není to náročné, je to přátelské a zábavné.

Každé setkání začíná společným jídlem, které dává účastníkům kurzu příležitost se vzájemně seznámit. Následuje promluva na připravené téma, na kterou navazuje diskuse ve skupinkách. Při diskusi se můžete zeptat na cokoliv, žádná otázka není ani nemístná ani nevhodná.

O Alfu je velký zájem. Přes 23 milionů lidí ve 169 zemích světa, kteří kurzy Alfa za posledních 20 let absolvovali, ať už v restauracích, církvích, obývacích pokojích nebo věznicích, se shodují v tom, že jde o zkušenost, která stojí za to.

Zveme Vás, abyste se k nám na těchto zajímavých kurzech připojili. Jsou zdarma. Doporučujeme přijít na první setkání a pak se rozhodnout, zda se zúčastníte i dalších lekcí.Aktuality:

Další běh kurzu proběhne na podzim od 25. září:

Alfa_2018_pozvankaDL@KS Praha_Palmovka_01

Alfa_2018_pozvankaDL@KS Praha_Palmovka_02

Pozvánka v PDF.